O nas

.

Sklep Winnica powstał w 2008 roku w Radomiu. W pierwszej fazie działalności sklep zlokalizowany był w Galerii Rosa przy ulicy Żeromskiego 52. Z końcem 2009 roku podjeliśmy decyzję o przeniesieniu się w inne miejsce. Od dnia 8 maja 2010 roku sklep zaczął działalność w nowej siedzibie przy ulicy Słowackiego 86.

Winnica1

Początkowa lokalizacja w galerii handlowej ograniczała nam możliwości z powodu zbyt małej powierzchni handlowej a przede wszystkim braku zaplecza sanitarnego co uniemożliwiało nam organizację degustacji. W nowym miejscu nie mamy takich ograniczeń i bez problemów możemy organizować tego typu spotkania.

Do dnia dzisiejszego zorganizowaliśmy już wiele degustacji dla naszych klientów. Podczas prezentacji nasi goście mogą usłyszeć wiele ciekawostek związanych
z miejscem pochodzenia poszczególnych win, sposobem ich produkcji, wysłuchać opisów ich zapachów i smaków, ale przede wszystkim mają okazję posmakować każdego z nich. Jest nam bardzo miło, gdy uczestnicy spotkań wymieniają się między sobą opiniami na temat poszczególnych win i czynnie uczestniczą
w prezentacjach, jest to bowiem jeden z celów, który chcemy poprzez takie spotkania osiągnąć.

Winnica3

Wielu osobom wino kojarzy się z czymś bardzo ekskluzywnym, natomiast jego degustacja z imprezą, w której udział biorą znawcy wina i osoby profesjonalnie zajmujące się tą branżą. Chcielibyśmy zmienić to wyobrażenie i uświadomić mieszkańcom Radomia, że wino jest dla każdego, że nie trzeba być wielkim koneserem, aby o nim rozmawiać i cieszyć się obcowaniem z nim.
Rozmowa o winie i wymiana opinii na jego temat może być doskonałą zabawą
i ciekawą formą spędzania wolnego czasu w gronie przyjaciół i znajomych.

Poprzez organizację w naszym sklepie spotkań z winem, które wprowadziliśmy na stałe do naszego kalendarza, chcielibyśmy rozbudzić w mieszkańcach Radomia chęć uczestniczenia w tego rodzaju imprezach. Tym bardziej będziemy usatysfakcjonowani, kiedy poprzez nasze działania grono entuzjastów wina
w Radomiu będzie się poszerzało, a picie wina zdobywało coraz więcej zwolenników.

Serdecznie zapraszamy do naszego sklepu zarówno na zakupy, jak i na rozmowę
o winie, która może sprawić nam równie dużą przyjemność, jak jego picie.

Winnica2

Głównym profilem naszej działalności jest sprzedaż jakościowych win z różnych zakątków świata. Poza tym w Naszej ofercie znajdziecie Państwo szeroki wybór kieliszków, dekanterów i opakowań. Naszą ofertę uzupełniają słodycze i specjały włoskie, a także akcesoria do wina i literatura fachowa.

Zapraszamy również tych z Państwa, którzy poszukują win na wesele lub inne imprezy okolicznościowe. Chętnie doradzimy i pomożemy wybrać odpowiednie trunki.

W naszej ofercie znajdują się również kosze prezentowe. Jeśli poszukujecie Państwo czegoś czym moglibyście obdarować swojego kontrahenta zapraszamy
do skorzystania z tej oferty. Kosze mogą zostać przygotowane pod indywidualne zamówienie w dowolnej ilości. Także w tym przypadku pomożemy wybrać odpowiedni trunek i dodatki.

VINARTE Szlachetne wina rumuńskie

Już od piątku (22 listopad 2013) w naszym sklepie pojawią się doskonałe wina z Rumunii. Serdecznie zapraszamy!

Kosze i zestawy prezentowe

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą nową ofertą koszy i zestawów upominkowych.